Granulių degiklis BurnPell HYBRID aprašymas


Granulių degiklis BurnPell HYBRID - tai naujausios technologijos gaminys granulių degiklių rinkoje. Jų pagrindinis privalumas - patentuotos Hybrid drive pavaros su varikliu ir vidinio sraigto su kuro maišymo sistema degimo kameroje sinergija. To pasekoje pasiekiamas aukštas sudegimo efektyvumas (iki 99%) ir savaiminis išsivalymas nuo pelenų. Granulių degiklis BurnPell HYBRID skirtas deginti medienos biomasės granules.  

Granulių degikliai BurnPell HYBRID pasižymi bepakopiu nustatymų reguliavimu, kas įgalina juos montuoti į praktiškai visų tipų krosnis ir šildymo katilus. Jei degiklis montuojamas jau naudojamame katile, nėra būtina keisti esamą šildymo sistemą. Užkūrimas, liepsnos palaikymas pasiekus nustatytą temperatūrą, ir kuro tiekimas yra atliekamas automatiškai.

BurnPell HYBRID degikliuose konstrukcijoje naudojami unikalūs sprendimai ir patentuotos technologijos, kaip degimo procesas po slėgiu, kas eliminuoja atbulinės ugnies galimybę, Hybrid drive pavara, kuro maišymo technologija degimo kameroje, kas prailgina degiklio darbo laiką be aptarnavimų (valymų), taip pat plačiajuostis lambda zondas gali būti montuojamas visuose degikliuose, kas pagerina degimo procesą ir sumažina kuro sunaudojimą. 

BurnPell HYBRID degikliai naudojami namų ūkiuose, kepyklose, viešbučiuose, viešos paskirties patalpose, mokyklose ir gamybinėse patalpose ar sandėliuose. Jie pagaminti iš rūgščiai atsparaus plieno ir sukomplektuoti iš geriausios kokybės detalių, kurios šiuo metu yra rinkoje. 

BurnPell HYBRID degikliai yra suskirstyti į 2 grupes:
1.    BurnPell HYBRID Mini
2.    BurnPell HYBRID

Granulių degikliai BurnPell HYBRID Mini

BurnPell HYBRID Mini degiklis sudarytas iš 2 dalių: vidinės dalies – degimo kameros ir išorinės dalies. Po dangčiu yra sumontuota Hybrid drive pavara, uždegiklis kuro uždegimui, elektros ir elektronikos jungčių lizdas. Multi lizdas yra degiklio dešinėje; valdymo pulto kištukas jungiamas į šį lizdą. Viršutinėje dangčio dalyje yra įpylimo vamzdis, prie kurio montuojamas plastikinis vamzdis, jungiantis degiklį su granulių transporteriu. Degiklio dangtis neturi jokių kyšančių ar aštrių dalių ir nesukelia grėsmės žmogaus sveikatai. Degiklio dangčio temperatūra darbo metu neviršija 50ºC, išskyrus vietas su aukšta temperatūra, pvz. kepyklas.

Degimo kamera susideda iš dviejų dalių:
  • Nuimamos U formos degimo kameros (grotelių), pagamintos iš karščiui atsparaus plieno su angomis oro įleidimui į degimo kamerą, kuri remiasi į sienelę su oro tiekimo angomis, anga uždegikliui, kuris uždega kurą, anga liepsnos davikliui ir vidiniu vamzdžiu, kuria kuras sraigtu tiekiamas į degimo kamerą.
  • Išorinė dalis pagaminta iš nerūdijančio plieno, kuri yra kaip gaubtas, užtikrinantis laisvą oro pritekėjimą į degimo kamerą kartu ją vėsindamas ir ventiliuodamas. 

Granulių degikliai BurnPell HYBRID

BurnPell HYBRID degiklis sudarytas iš dviejų pagrindinių dalių: vidinio vamzdžio – degimo kameros ir išorinės dalies, paslėptos po dangčiu. Po juo yra sumontuota Hybrid drive pavara, uždegiklis kuro uždegimui, elektros ir elektronikos jungčių lizdas. Dešinėje degiklio pusėje yra išsikišęs multi lizdas į kurį jungiamas valdymo pulto kištukas. Viršutinėje dangčio dalyje yra įpylimo vamzdis su užtvara. Prie granulių padavimo vamzdžio montuojamas plastikinis vamzdis, jungiantis degiklį su granulių transporteriu. Degiklio dangtis neturi jokių kyšančių ar aštrių dalių ir nesukelia grėsmės žmogaus sveikatai. Degiklio dangčio temperatūra darbo metu neviršija 50ºC, išskyrus vietas su aukšta temperatūra, pvz. kepyklas.

Degimo kamera susideda iš dviejų vamzdžių:
  • Vidinis degiklio vamzdis pagamintas iš karščiui atsparaus plieno su angomis oro įleidimui į degimo kamerą, kuri remiasi į sienelę su oro tiekimo angomis, anga uždegikliui, kuris uždega kurą, anga liepsnos davikliui ir vidiniu vamzdžiu, kuria kuras sraigtu tiekiamas į degimo kamerą.
  • Išorinė dalis pagaminta iš plastiko, kuri yra kaip gaubtas, užtikrinantis laisvą oro pritekėjimą į degimo kamerą kartu ją vėsindamas ir ventiliuodamas. 

Kuro padavimo vamzdis montuojamas stačiakampėje angoje viršutinėje degiklio dangčio dalyje. Padavimo vamzdyje yra plieno pertvara su atsvara. Pertvara neleidžia liepsnai plisti atgal į granulių padavimo transporterį.

Pastaba: Svarbu, kad atsvara jokiu būdu nebūtų blokuojama. 

Išsamius granulių degiklių aprašymus galite peržvelgti jų asortimento aprašymuose.