Rotacinių granulių degiklių BurnPell EVO aprašymas


Rotacinis granulių degiklis BurnPell EVO - tai naujausios technologijos gaminys granulių degiklių rinkoje. Jų pagrindinis privalumas - besisukanti rotacinė degimo kamera. To pasekoje pasiekiamas aukštas sudegimo efektyvumas (iki 99%) ir savaiminis išsivalymas nuo pelenų. Granulių degiklis BurnPell EVO skirtas deginti medienos biomasės granules, aukšto peleningumo agro granules.  

Granulių degikliai BurnPell EVO pasižymi bepakopiu nustatymų reguliavimu, kas įgalina juos montuoti į praktiškai visų tipų krosnis ir šildymo katilus. Jei degiklis montuojamas jau naudojamame katile, nėra būtina keisti esamą šildymo sistemą. Užkūrimas, liepsnos palaikymas pasiekus nustatytą temperatūrą, ir kuro tiekimas yra atliekamas automatiškai.

BurnPell EVO degikliuose konstrukcijoje naudojami unikalūs sprendimai ir patentuotos technologijos, kaip degimo procesas po slėgiu, kas eliminuoja atbulinės ugnies galimybę, besisukanti rotacinė degimo kamera, kas prailgina degiklio darbo laiką be aptarnavimų (valymų), taip pat plačiajuostis lambda zondas gali būti montuojamas visuose degikliuose, kas pagerina degimo procesą ir sumažina kuro sunaudojimą. 

BurnPell EVO degikliai naudojami namų ūkiuose, kepyklose, viešbučiuose, viešos paskirties patalpose, mokyklose ir gamybinėse patalpose ar sandėliuose. Jie pagaminti iš rūgščiai atsparaus plieno ir sukomplektuoti iš geriausios kokybės detalių, kurios šiuo metu yra rinkoje. 

BurnPell X degikliai yra suskirstyti į 2 grupes:
1.    BurnPell EVO Mini
2.    BurnPell EVO

Granulių degikliai BurnPell Mini EVO

BurnPell Mini EVO degiklis sudarytas iš 2 dalių: vidinės dalies – degimo kameros ir išorinės dalies. Po dangčiu yra sumontuota pūtimo kamera, kurioje yra uždegiklis kuro uždegimui kartu su ventiliatoriumi, elektros ir elektronikos jungčių lizdas. Multi lizdas yra degiklio dešinėje; valdymo pulto kištukas jungiamas į šį lizdą. Viršutinėje dangčio dalyje yra įpylimo vamzdis, prie kurio montuojamas plastikinis vamzdis, jungiantis degiklį su granulių transporteriu. Degiklio dangtis neturi jokių kyšančių ar aštrių dalių ir nesukelia grėsmės žmogaus sveikatai. Degiklio dangčio temperatūra darbo metu neviršija 50ºC, išskyrus vietas su aukšta temperatūra, pvz. kepyklas.

Degimo kamera susideda iš dviejų dalių:
  • Vidinis besisukantis degiklio vamzdis pagamintas iš karščiui atsparaus plieno su angomis oro įleidimui į degimo kamerą, kuri remiasi į sienelę su oro tiekimo angomis, anga uždegikliui, kuris uždega kurą, anga liepsnos davikliui ir vidiniu vamzdžiu, kuria kuras sraigtu tiekiamas į degimo kamerą.
  • Išorinė dalis - tai gaubtas, užtikrinantis laisvą oro pritekėjimą į degimo kamerą kartu ją vėsindamas ir ventiliuodamas. 

Granulių degikliai BurnPell EVO

BurnPell EVO degiklis sudarytas iš dviejų pagrindinių dalių: vidinio vamzdžio – degimo kameros ir išorinės dalies, apdengtos rūgščiai atsparaus plieno lakštais. Po dangčiu yra sumontuota pūtimo kamera, kurioje yra uždegiklis kuro uždegimui kartu su ventiliatoriumi, elektros ir elektronikos jungčių lizdas. Dešinėje degiklio pusėje yra išsikišęs multi lizdas į kurį jungiamas valdymo pulto kištukas. Viršutinėje dangčio dalyje yra įpylimo vamzdis su užtvara. Prie granulių padavimo vamzdžio montuojamas plastikinis vamzdis, jungiantis degiklį su granulių transporteriu. Degiklio dangtis neturi jokių kyšančių ar aštrių dalių ir nesukelia grėsmės žmogaus sveikatai. Degiklio dangčio temperatūra darbo metu neviršija 50ºC, išskyrus vietas su aukšta temperatūra, pvz. kepyklas.

Degimo kamera susideda iš dviejų vamzdžių:
  • Vidinis besisukantis degiklio vamzdis pagamintas iš karščiui atsparaus plieno su angomis oro įleidimui į degimo kamerą, kuri remiasi į sienelę su oro tiekimo angomis, anga uždegikliui, kuris uždega kurą, anga liepsnos davikliui ir vidiniu vamzdžiu, kuria kuras sraigtu tiekiamas į degimo kamerą.
  • Išorinė dalis pagaminta iš nerūdijančio plieno, kuri yra kaip gaubtas, užtikrinantis laisvą oro pritekėjimą į degimo kamerą kartu ją vėsindamas ir ventiliuodamas. 
Kuro padavimo vamzdis montuojamas stačiakampėje angoje viršutinėje degiklio dangčio dalyje. Padavimo vamzdyje yra plieno pertvara su atsvara. Pertvara neleidžia liepsnai plisti atgal į granulių padavimo transporterį.

Pastaba: Svarbu, kad atsvara jokiu būdu nebūtų blokuojama. 

Išsamius granulių degiklių aprašymus galite peržvelgti jų asortimento aprašymuose.